درباره ما

شرکت لعابيران در سال 1360 در 25 کیلومتری شهر تاریخی شیراز در مسیر یادگار تمدن باستان ایران، تخت جمشید، تاسیس گردید. کل مساحت زمین کارخانه 13 هکتار بوده که 8 هکتار آن به امکانات تولیدی اختصاص یافته است. ظرفیت تولید سالیانه شامل 20000 تن فريت ، 15000 تن لعاب  و 150تن  رنگ  مي باشد.

 شرکت لعابیران در حال حاضر با اجرای طرح های توسعه، همراه با به روز رسانی تکنولوژی کوره های ثابت و اتوماسیون کوره های دوار و تجهیز به آخرین تکنولوژی مدرن روز، توانایی تولید انواع فریت، لعاب، انگوب، پودر چاپ و رنگ را به تمامی فرآیندهای تولید کاشی مانند دوپخت، مونوپروزا، کف و پرسلان در طرحهای مختلف دارا می باشد.

شرکت لعابیران با در اختیار داشتن آزمایشگاه مجهز و بهره گیری از کارشناسان مجرب، از توانمندی بالایی در طراحی و تولید انواع رنگ و لعاب، ارائه خدمات فنی و مهندسی مناسب و پاسخگویی به تمامی نیازهای مشتریان برخوردار است. مشتریان عمده شرکت لعابیران معروفترین و معتبرترین کارخانجات تولید کننده کاشی و سرامیک می باشند.

این شرکت مفتخر است که بعنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لعاب در ایران توانسته است در سایه اتخاذ سیاست های هوشمندانه مبتنی بر اصل مشتری مداری حضور قابل توجهی در بازار داشته و محصولات تولیدی آن رویای اکثر کارخانجات تولید کننده کاشی و سرامیک را در تولید کاشیهای باکیفیت و نوآوری بالا به واقعیت تبدیل می نماید.