حضور شرکت لعابیران، اولین و تنها صادر کننده لعاب در نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در استانبول ترکیه

     در راستای گسترش روابط تجاری فی ما بین ایران و ترکیه، اولین نمایشگاه اختصاصی توانمندی های   جمهوری اسلامی ایران در شهر استانبول برگزار شد.  این نمایشگاه که از تاریخ 2 تا 7 آبان ماه 1396 برقرار بود، از جهت نمایش توانمندی های جمهوری اسلامی ایران حایز اهمیت زیادی می باشد. شرکت لعابیران به عنوان اولین صادر کننده لعاب در کشور در این نمایشگاه حضور داشت . تولیدات و توانمدی های  شرکت لعابیران در این نمایشگاه از طرف مقامات عالی رتبه ترکیه و جمهوری اسلامی ایران مورد بازدید قرار گرفت و ایشان ضمن ابراز خرسندی از شروع روابط تجاری و صنعتی، از گسترش روابط تجاری بین دو کشور استقبال کرده و به مدیریت و کارکنان محترم شرکت لعابیران به خاطر صادرات به ترکیه تبریک گفتند.  
     همچنین مشتریان ترک، از محصولات لعابیران به لحاظ کیفی بسیار رضایت مند بوده و دراین راستا مذاکرات اثربخشی برای گسترش روابط تجاری و توسعه بازار انجام شد.

     شرکت لعابیران در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، به خوبی توانست منویات مقام معظم رهبری را با مدیریت اثربخش استراتژیک و بهره گیری از توان و عزم بالای جوانان غیور و متخصص ایرانی در راستای توسعه صادرات غیر نفتی، به مرحله اجرا در آورد .

     شایان ذکر است که طی برگزاری نمایشگاه، جناب آقای اکبر ترکان، مشاور محترم رییس جمهوری و رییس هیئت مدیره شستا، از غرفه ی لعابیران بازدید و از نزدیک با توانمندیها و فعالیتهای این شرکت در حوزه ی صادرات آشنا شدند. همچنین حضور امین فاتح قائم مقام وزیر اقتصاد ترکیه در غرفه لعابیران و تاکید ایشان بر گسترش روابط تجاری بین دو کشور، از نکات مهم این نمایشگاه بود. از جمله سایر مقامات عالی رتبه دو کشور که در نمایشگاه حضور داشتند، می توان به سخنرانی مرضیه شاهدایی معاون وزیر نفت در افتتاحیه نمایشگاه اختصاصی ایران در استانبول،  حضور معاون وزیر نفت ایران،  حضور رئیس نمایشگاههای ایران و حضور سرکنسولگری سفارت ایران در ترکیه، اشاره کرد.

همچنین در راستای موفقیتهای لعابیران در بازار های بین المللی طی نمایشگاه مذکور، سفارشی معادل 4500 تن از شرکت اوشاک اخذ گردید.

 

 

 

 

تاریخ درج :  1396/8/6

تعداد بازدیدها : 1608
 

ارسال نظر

نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :